Yaşam

Sinead O’Connor biyografik film hazırladığını açıkladı: ‘Bırakın Demi Moore beni oynasın’

Prince’in “Nothing Compares” adlı şarkısına yaptığı yeni düzenlemesiyle dünya çapında başarıya imza atan İrlandalı şarkıcı Sinead O’Connor, 56 yaşında hayatını kaybetti. Müzisyenin hayatını aktaracak biyografik bir film hazırlığı içinde olduğu iddia edildi. büyük ekrana.

Ntv’ye göre film, şarkıcının Haziran 2021 otobiyografisi ‘Rememberings’e dayanacak. O’Connor’a yakın kaynaklar, şarkıcının film için aralarında Demi Moore’un da bulunduğu bir oyuncu kadrosunu düşündüğünü iddia etti.

‘DEMI MOORE’A BÜYÜK SAYGILARI VAR’

İlgili bir kaynak The Sun’a şunları söyledi: “Sinead, anılarını filmlere dönüştürmeye hevesliydi ve ekranda nasıl görüneceğine dair bazı fikirleri vardı. Demi Moore’a büyük saygısı vardı ve Niamh’ı The Virtues’ta izledikten sonra gerçek bir yıldız olduğunu düşündü. Sinead, Saoirse’s “Onun güçlü olduğunu düşündü ve Brooklyn’de İrlandalı bir göçmeni canlandırdığı 2015’ten beri onu seviyordu.”

Kaynak ayrıca, Sinead O’Connor’ın film için ilk konseptleri araştırırken üçlü yaklaşım fikrini beğendiğini ve üç farklı oyuncunun yer alacağı bir film tasarladığını da açıkladı.

mezitlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu